Jedną ze specjalności naszej firmy są przewierty sterowane, które pozwalają na
przeprowadzanie rurociągów pod różnego rodzaju obiektami i przeszkodami. Dzięki
wieloletniemu doświadczeniu oraz korzystaniu z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, jesteśmy w stanie podejmować się nawet najbardziej wymagających zadań – realizując je zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Kiedy niezbędne okażą się przewierty sterowane?

Przewierty sterowane, nazywane również horyzontalnymi, wykonuje się w celu
przeprowadzenia rurociągów – pod drogami, zbiornikami wodnymi, autostradami i innymi przeszkodami terenowymi. Dzięki nim możliwe jest ominięcie wszelkich przeszkód i stworzenie instalacji sprawnej na przestrzeni wielu lat.

W celu wykonania przewiertów sterowanych, niezbędne jest skorzystanie z odpowiednich maszyn i narzędzi – w firmie WEMA stosujemy specjalne urządzenia wiertnicze, które pozwalają na tworzenie otworów i przewodów wiertniczych, a następnie przeprowadzenie rurociągów. W przypadku każdego zlecenia dokładnie zapoznajemy się z potrzebami Klienta, a następnie szczegółowo planujemy wszelkie prace – dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać przewierty sterowane sprawnie i w stu procentach skutecznie.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

  • Wykonujemy przewierty sterowane od wielu lat, a dzięki wiedzy i doświadczeniu, mamy możliwość podejmowania się najbardziej skomplikowanych i wymagających zadań.
  • Korzystamy wyłącznie z najlepszych urządzeń wiertniczych oraz akcesoriów, które pozwalają nam przeprowadzać prace szybko i efektywnie.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dokładnie zapoznając się z Twoimi potrzebami.
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny przewiertów, a także kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami – rozwieją oni wszelkie wątpliwości, doradzą i stworzą plan działania, dzięki któremu możliwe będzie bezproblemowe przeprowadzenie rurociągu – nawet pod największymi przeszkodami terenowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>