Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, to dzisiaj niezwykle popularne i polecane rozwiązanie. Pozwala z jednej strony zapewnić czystość powietrza w budynku, a z drugiej zadbać o komfort termiczny jego użytkowników. Sprawdzi się doskonale zarówno w domu, biurze, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Na czym polega rekuperacja?

Nasza firma, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę specjalistów, oferuje wysokiej klasy rozwiązania. Montujemy rekuperatory o wysokiej wydajności, które stanowią centralny punkt całego systemu. Ich działanie opiera się na pobieraniu z zewnątrz zimnego i czystego powietrza, a także usuwaniu z wnętrza budynku tego brudnego i zużytego. W wymienniku ciepła oba strumienie spotykają się i dochodzi do ogrzania pozyskiwanego, czystego powietrza – dzięki temu w pomieszczeniach można cieszyć się nie tylko świeżością, ale również ciepłem.

Rekuperacja to rozwiązanie, które pozwala uzyskać komfort zarówno w sezonie letnim, jak i jesienno-zimowym. Jest systemem energooszczędnym, który umożliwia uzyskanie znacznych oszczędności i oddychanie zdrowym, pozbawionym alergenów i zanieczyszczeń powietrzem.

Nowoczesne rekuperatory i profesjonalny montaż

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych systemów rekuperacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i dopasowujemy je indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy pojawiają się w miejscu montażu rekuperatora i przeprowadzają wszelkie prace sprawnie oraz profesjonalnie.

Dzięki temu skorzystasz z najważniejszych korzyści, jakie daje rekuperacja, a więc:

  • czystego, pozbawionego zanieczyszczeń powietrza w budynku,
  • najwyższego komfortu termicznego – chłodu latem i ciepła zimą,
  • oszczędności energii, a co za tym idzie znacznie niższych rachunków za ogrzewanie,
  • bezawaryjnej pracy całego systemu na przestrzeni wielu lat

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i dopasują rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie!

Zapewniamy wykonanie projektu systemu rekuperacji-wentylacji, jak również fachową realizację projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>